fbpx ...

Specjalistyczne usuwanie plam

Plama? 70% ludzi przesuwa meble aby w końcu zakryć plamę po nieudanej próbie usunięcia. Ty masz szczęście, znalazłeś nas.

Profesjonalne usuwanie plam

Czy wszystkie plamy z dywanu lub tapicerki znikną?

 

Uczciwa odpowiedź na to pytanie brzmi „nie wiem”. Dzieje się tak, ponieważ niektóre plamy zmieniają skład samego włókna, wybielając lub farbując dywan. Cała zawartość plamy zostanie usunięta w procesie głębokiego czyszczenia,
jednak może to już spowodować uszkodzenie kolorowych pigmentów i włókien
dywanu. Plamy, takie jak
mocz i wymiociny zwierząt domowych są kwaśne i mogą spalić włókna, powodując fizyczne uszkodzenia. Najlepiej działać szybko i natychmiast, aby mieć jak największą szansę na całkowite usunięcie plamy.

 Czym zajmuje się firma Pranie Tapicerki Katowice.

Pranie Tapicerki Katowice to nie tylko usługi czyszczenia dywanów i tapicerki. Jesteśmy w stanie zaoferować pełną gamę specjalistycznych zabiegów odplamiania , stosowanych przez naszych profesjonalnie przeszkolonych pracowników, które usuwają plamy, które inne firmy po prostu zostawiają.

sineremovalmelbourne.jpg - duży

Plamy są nieodłącznym elementem naszego życia.

Te małe wypadki będą się zdarzać, bez względu na to, jak bardzo będziesz się starał im zapobiec. Dzieci przypadkowo wyleją napoje, ktoś przewracający kieliszek czerwonego wina lub upuszczający talerz z jedzeniem… to zdarza się nam wszystkim. 

Co wtedy?

Wtedy zwykle jest to gorączkowe rzucenie się do szafki kuchennej po ścierkę lub ręcznik, aby jak najszybciej wytrzeć rozlany płyn. Twoja największa szansa to szybkie działanie. Bez wątpienia im dłużej rozlane plamy pozostaną na dywanie lub tapicerce, tym trudniej je usunąć, ponieważ zamieniają się w uporczywą plamę. Z większością plam z dywanu lub tapicerki można sobie poradzić, ale uporczywe plamy będą prawdopodobnie wymagały sprawdzonych rozwiązań do usuwania plam i umiejętności technicznych.

Usuniecie?

Dysponujemy najlepszym zestawem unikalnych narzędzi i produktów do usuwania plam. Nasze specjalistyczne zabiegi usuwania plam zostały zaprojektowane tak, aby osiągnąć maksymalny sukces i głęboko wierzymy, że „jeśli my nie możemy tego usunąć, to nikt nie może”.

Naszą specjalnością jest usuwanie plam, które pozostawiają inni. Dlatego wielu klientów w Katowicach poleca nas do czyszczenia tapicerki .  Możesz mieć pewność, że również w Twoim domu lub firmie osiągniemy najlepsze rezultaty.

Technicy firmy Pranie Tapicerki Katowice chętnie spróbują usunąć wszelkie plamy. Odnieśliśmy fenomenalny sukces w usuwaniu plam takich jak:

 • Plamy z czerwonego wina
 • Plamy z atramentu
 • Plamy z kawy
 • plamy rdzy
 • Stałe plamy markerowe
 • Plamy po napojach bezalkoholowych
 • Plamy z tonerów
 • Plamy z herbaty
 • Plamy z soku
 • Plamy wymiocin
 • Plamy z węgla
 • Plamy olejowe
 • Plamy z piwa
 • Plamy w sztyfcie
 • Plamy po makijażu
 • Plamy z sosu
 • Plamy z moczu
 • Plamy krwi
 • Tłuste plamy

Każda plama jest nieco wyjątkowa, ale nasz personel jest fachowo uzbrojony, by walczyć nawet z najtrudniejszymi z nich.

Czy to się opłaca?

Jest bardzo mało prawdopodobne, że znajdziesz profesjonalną firmę radzącą sobie z uporczywymi plamami bardzo tanio. Dokładny proces głębokiego czyszczenia wymaga czasu, troski i wiedzy; więc droga na skróty, aby dać Ci tanią perspektywę, nie jest tym, o co nam chodzi. Rozumiemy jednak, jak ważne jest dostarczanie doskonałych wyników w uczciwej cenie. Chcemy, abyś do nas wracał i opowiadał o nas swoim znajomym. Dlatego mamy satysfakcję kiedy płacisz za rezultat i masz świadomość, że każda złotówka wydana na nasze usługi jest dobrze wydaną.

Dlaczego nie spróbować? 

Życie polega na porównaniach; jeśli nie korzystałeś wcześniej z naszych profesjonalnych usług, spróbuj. Może zabrzmi to zbyt egoistycznie, ale jesteśmy przekonani, że zapiszesz numer w telefonie na stałe. Dbamy o sprzęt, używamy dobrej chemii i mamy kompetentnych ludzi, dlatego spodziewaj się najlepszych rezultatów.

 
Czyszczenie Kanapy Katowice

Najlepsze dla alergików

Włókna dywanowe i tapicerki meblowej są znane z zatrzymywania brudu, roztoczy, pyłków i sierści zwierząt, które mogą wywoływać alergie.

Jest to ważny powód dla alergików, aby regularnie zatrudniać firmę, która może zapewnić odświeżenie w domu. Zaleca się czyszczenie dywanów oraz kanap parą (proces ekstrakcji gorącą wodą), aby zapewnić jak najdokładniejsze usunięcie alergenów oraz genialny efekt wizualny.

lider w usuwaniu plam po zwierzętach

Jeśli dzielisz swój dom z futrzanym przyjacielem, prawdopodobnie nie są Ci obce plamy na dywanach i meblach.

Pomimo dołożenia wszelkich starań w celu oczyszczenia powierzchni z tych plam, zapachy mogą się utrzymywać. Dodatkowo, twój zwierzak może wielokrotnie wracać do tego samego miejsca, powodując dalsze zabrudzenie obszaru. Aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, wezwij Pranie Tapicerki Katowice.pl, która specjalizuje się w usuwaniu plam po zwierzętach. 

Pranie Tapicerki Katowice.pl oferuje kompleksową pielęgnację dywanów, wraz z pakietem dla zwierząt, który jest specjalnie ukierunkowany na mocz, wymioty lub choroby twojego futrzastego przyjaciela. Używamy środka czyszczącego na bazie enzymów do rozpuszczania materii organicznej, takiej jak mocz, kał, krew czy wymiociny, dzięki czemu można je łatwo usunąć podczas procesu czyszczenia dywanów nie pozostawiając zapachu.

Czyszczenie Wykładziny Katowice
Neutralizacja moczu

Pranie Tapicerki Katowice, skutecznie odkaża i usuwa mocz z materiału

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.