fbpx ...
Pranie dywanów Katowice- zapraszamy

Śląska Jakość

Śląska Pralnia dywanów- prosto i dobrze, czyli po śląsku!

Przeglądając strony firm piorących dywany, niezwykle ciężko się połapać. Klient po za wymiarami musi znać materiał, grubość, a i tak przy rachunku drapie się w głowę. Skąd to się wzięło.

Miało być tanio

Wyszło jak zwykle. To cena za transport dywanu była podana w jedną stronę, to folia w którą jest pakowany dodatkowo jest płatna i nie można z niej zrezygnować. Dodatkowa opłata za trzepanie. Początkowa cena niby atrakcyjna, a końcowa niekoniecznie.

Dlatego u nas tak nie będzie

Ponieważ Śląska Pralnia Dywanów zajmuje się czyszczeniem, a nie manipulacją, nie owijamy w bawełnę. Jasno podajemy nasze ceny, a klienci nie są zaskakiwani. Jeśli już to pozytywnie, jakością.

Sami uwielbiamy kupować, ale nie znosimy jak nam się coś sprzedaje. Dlatego każdy powinien mieć wybór, a te wszystkie zabiegi markujące cenę końcową są po prostu nie fair

To jak jest?

W naszej pralni cena czyszczenia dywanu to 21 zł /m2. Bez względu na grubość czy rodzaj materiału. W tej cenie klient otrzymuje komplet, czyli trzepanie, pranie, ozonowanie.

Transport: odbiór z domu powyżej 150 zł jest bezpłatny, poniżej to koszt 30 zł (15 odbiór, 15 dostawa)

I to by było na tyle, oczywiście klient ma możliwość skorzystania z innych opcji, ale te również są jasno skomunikowane.Proste prawda?

Jeśli chcesz wyprać dywan na Śląsku to pamiętaj porównuj cenę końcową i pamiętaj o uczciwej ofercie Śląskiej Pralni Dywanów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.