fbpx ...

Prawda o plamach z czerwonego wina

Pranie tapicerki

Zaczniemy od chyba najbardziej przerażającej plamy z nich wszystkich – czerwonego wina.

Jaki jest mit na temat usuwania plam z czerwonego wina? Cóż, w rzeczywistości są dwa: posypanie na nie dużą ilością soli kuchennej i szybkie zapranie proszkiem do prania. Te dwa sposoby nie zaprowadzą Cię donikąd, z wyjątkiem sklepu z nowymi meblami.

Oto, co powinieneś zrobić. Dywany i tapicerka składają się z wielu różnych włókien, które wchłaniają czerwone wino na swój unikalny sposób, dlatego bardzo ważne jest, aby zmyć płyn jak najszybciej ręcznikiem kuchennym. Cokolwiek zrobisz, nie szoruj ani nie pocieraj – po prostu rozetrzesz w ten sposób plamę. Po prostu zmyj. Nie bój się w razie potrzeby zużyć całego rulonu – im szybciej wsiąkniesz w rozlany płyn, tym słabsza będzie potencjalna plama, z którą będziesz musiał się uporać.

Oczywiście kolor dywanu lub tapicerki również będzie miał wpływ na wygląd każdej plamy.

Materiał jest mniej podatny na plamy, jeśli wcześniej został zaimpregnowany w profesjonalny sposób.. Najlepiej zasięgnąć fachowej porady od profesjonalnej firmy zajmującej się czyszczeniem dywanów i tapicerki.

Jeśli pomimo wszelkich starań nie możesz pozbyć się plamy z czerwonego wina, nie panikuj. Zejdzie, a Twój dywan lub tapicerka znów będzie wyglądać pięknie. Wszystko, co musisz zrobić, to zadzwonić do lokalnych profesjonalnych firm piorących .

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych usług czyszczenia dywanów, tapicerki i zasłon, w tym usuwania plam z czerwonego wina, skontaktuj się z zespołem Pranie Tapicerki Katowice tel. +48 535 966 583

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.