fbpx ...

Pranie Wykładzin Katowice

Tysiące wypranych wykładzin. Zaufaj sprawdzonym rozwiązaniom.

Czyszczenie Wykładzin Dywanowych w Katowicach

Dysponujemy nie tylko przemysłowym sprzętem dedykowanym do prania wykładzin, ale przede wszystkim kompetentnym i rzeczowym zespołem specjalistów. Jesteśmy jedną z najbardziej polecanych wśród profesjonalnych firm zajmujących się czyszczeniem wykładzin dywanowych. Sukces osiągnęliśmy oferując usługę czyszczenia wykładzin gorącymi detergentami. Proces ten jest skuteczny i bardziej precyzyjny od tradycyjnego czyszczenia.

Czyszczenie wykładzin wymaga wcześniejszych przygotowań, przesunięcia mebli, usunięcia ruchomych przedmiotów z podłogi, dlatego jeśli już wybierasz firmę czyszczącą zrób to dobrze. Aby nie powtarzać przygotowań ponownie.

W końcu trafiłeś na kogoś na kim można polegać.

Od wielu lat Śląska Pralnia Dywanów jest wiodącą firmą zajmującą się praniem wykładzin biurowych i dywanów. Gwarancja jakości czyszczenia wykładziny wynika z doboru metody czyszczenia do potrzeb, kompetentnego zespołu i sprzętu wyróżniającego się na tle konkurencji. Przyjazne dla środowiska profesjonalne usługi czyszczenia są bezpieczne dla Twojego domu, dzieci i zwierząt dzięki naszemu ekologicznemu rozwiązaniu czyszczącemu, które jest antyalergiczne i certyfikowane.

Oferujemy również dezynfekcję i impregnacje Twoich wykładzin.

Pranie Wykładziny Katowice.

 

To pytanie dość zaskakujące, ale bardzo trafne. Metoda mokra jest najlepszym wyborem w przypadku obszarów mocno zabrudzonych i o dużym natężeniu. Wszędzie tam gdzie można użyć gorącej ekstrakcji wybieramy właśnie tą metodę. 

Jeśli czas schnięcia ma kluczowe znaczenie, metoda na sucho może być wtedy preferowana, szczególnie w sytuacjach całodobowych biur, hoteli.

Jeśli czyszczenie na sucho nie jest wystarczające, a czas jest kluczowy, profesjonalne firmy zajmujące się czyszczeniem wykładzin mogą użyć metody hybrydowej z niską wilgotnością, znacznie skracając czas potrzebny na wysuszenie wykładziny.

Czyszczenie Wykładziny Katowice i cały Śląsk

Pracujemy na terenie całego województwa śląskiego. Naszymi klientami są hotele, biura, kina i domy prywatne. Trzeba pamiętać, że nasze urządzenia są przemysłowe i czasem może być problem z wniesieniem w ciasnych przedpokojach, czy kręconych schodach.

 

 
Pranie Wykładziny Katowice
Najlepsze dla alergików

Włókna dywanowe są znane z zatrzymywania brudu, roztoczy, pyłków i sierści zwierząt, które mogą wywoływać alergie.

Jest to ważny powód dla alergików, aby okresowo zatrudniać firmę, która może zapewnić odświeżenie w domu. Zaleca się czyszczenie dywanów parą (proces ekstrakcji gorącą wodą), aby zapewnić jak najdokładniejsze usunięcie alergenów.

lider w usuwaniu plam i brzydkich zapachów

Jeśli dzielisz swój dom z futrzanym przyjacielem, prawdopodobnie nie są Ci obce plamy na dywanach i meblach.

Pomimo dołożenia wszelkich starań w celu oczyszczenia powierzchni z tych plam, zapachy mogą się utrzymywać. Dodatkowo, twój zwierzak może wielokrotnie wracać do tego samego miejsca, powodując dalsze zabrudzenie obszaru. Aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, wezwij Pranie Tapicerki Katowice.pl, która specjalizuje się w usuwaniu plam po zwierzętach. 

Pranie Tapicerki Katowice.pl oferuje kompleksową pielęgnację dywanów, wraz z pakietem dla zwierząt, który jest specjalnie ukierunkowany na mocz, wymioty lub choroby twojego futrzastego przyjaciela. Używamy środka czyszczącego na bazie enzymów do rozpuszczania materii organicznej, takiej jak mocz, kał, krew czy wymiociny, dzięki czemu można je łatwo usunąć podczas procesu czyszczenia dywanów nie pozostawiając zapachu.

Czyszczenie Wykładziny Katowice
Neutralizacja moczu

Pranie Tapicerki Katowice, profesjonalna dezynfekcja i usuwanie moczu.

Czyszczenie wykładzin Katowice

 
  1. Opis:  Najpierw nasz specjalista od czyszczenia wykładziny dywanowej przejdzie przez obszary, które wymagają czyszczenia, identyfikując obszary problematyczne, takie jak silne zabrudzenia, zapachy zwierząt, plamy lub uszkodzenia. Nasz technik porozmawia z Tobą o tych obszarach i o tym, co można zrobić, aby rozwiązać te problemy.
  2. Przenieś meble:  Przeniesiemy lekkie ruchome meble przed rozpoczęciem procesu czyszczenia. Należy pamiętać, że podczas przenoszenia mebli przestrzegamy branżowych standardów bezpieczeństwa. Wszystkie meble są przenoszone z wyjątkiem ciężkich, tłukących się przedmiotów, w tym szafek porcelanowych, pianin, regałów pełnych książek, łóżek, dużych stołów jadalnych, komód lub wszelkiego sprzętu elektronicznego, w tym telewizorów lub komputerów.
  3. Odkurzanie:  Używając profesjonalnego odkurzacza, odkurzymy otwarte obszary, które nie są przykryte meblami, aby usunąć jak najwięcej luźnych zabrudzeń.
  4. Wstępne plamy:  Używając naszego mocnego odplamiacza, wstępnie rozmiękczamy wszystkie plamy na powierzchni przed rozpoczęciem czyszczenia, aby zapewnić największą szansę usunięcia plam i zabrudzeń w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Jeśli technik czyszczenia dywanów znajdzie coś, co wymaga bardziej zaawansowanej metody usuwania, poinformuje Cię o tym i przedyskutuje z Tobą potrzebny proces. Np. jeśli masz dużą plamę z atramentu, która pogorszyłaby się po standardowym czyszczeniu.
  5. Czyszczenie wykładzin: Użyjemy naszej metody czyszczenia wykładzin, nakładając lekką mgiełkę na powierzchnię. Następnie używamy naszych  szorowarek do czyszczenia wykładziny dywanowej, aby delikatnie usunąć zabrudzenia z włókien. Ten proces jest znany jako emulgowanie. Brud zostaje uwięziony w roztworze czyszczącym. Ta metoda sprawdza się w przypadku wszystkich rodzajów dywanów, w tym wełnianych.
  6. Następnie przechodzimy do fazy płukania gorącym detergentem o niskim PH. Wypłukujemy brud wraz z środkiem czyszczącym.
  7. Pielęgnacja:  Używamy profesjonalnych szorowarek do wykładzin biurowych, aby pielęgnować włókna, podnosząc runo, przywracając świeży, puszysty wygląd. 

Pranie Wykładzin Katowice

Jest kilka rodzajów plam na wykładzinie, które mogą wymagać bardzo intensywnych zabiegów, takich jak metody podgrzewania i usuwanie zapachów z wykładziny. Do tych plam należą: plamy czerwone, plamy woskowe, plamy barwnika z przedmiotów, które mogą obejmować między innymi: tusz, lakier do paznokci, farbę do włosów.

Mogą też się zdarzyć sytuacje trudne, wymagające działań specjalnych:

1. Plamy z wybielacza, ponieważ nie da się nic zrobić bez ponownego barwienia.

2. Plamy, które powracają po skutecznym czyszczeniu dywanu. Ten rodzaj plamy jest uważany za „plamę ponownie pojawiającą się”, ponieważ wskazuje, że plama znajduje się w wyściółce dywanu i ponownie się pojawia.

3. Usuwanie nieprzyjemnych zapachów, ponieważ zapachy zwierząt generalnie wpływają na wszystkie trzy warstwy – dywan, wyściółkę i podłogę – wymagają różnych form neutralizacji.

Usługi czyszczenia wykładzin są oferowane w następujących miastach:

Katowice, Chorzów, Siemianowice Śląskie, Ruda Śląska, Sosnowiec, Bytom, Kraków, Wrocław, Bielsko Biała, Tychy

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.