fbpx ...
Usługi prania tapicerki w Katowicach

Pranie Tapicerki-weryfikacja usługi

Jak sprawdzić czy usługa czyszczenia wykonana jest poprawnie?

W sumie po czyszczeniu tapicerka ma być czysta i wtedy wiemy, że dobrze wydaliśmy pieniądze, ale co zrobić kiedy nie jest? Zostały jakieś plamy, a technik twierdzi, że nie dało się nic więcej zrobić. Pojawiają się wątpliwości, czy dana firma wykonała to poprawnie.

Lepiej sprawdzić przed.

Wiele sprawdzić się nie da, ale już przez telefon możesz dowiedzieć się cennych informacji. Zapytaj o doświadczenie, jak będzie przebiegała usługa, ile będzie kosztowała i staraj się uzyskać jak najwięcej szczegółów.

Jak sprawdzić doświadczenie?

Galeria zdjęć, pytania o staż firmy, czy jest legalna, poproś o kilka obiektów referencyjnych.

Cena- kiedy jest ok?

Kiedy jest najniższa, wiadomo. To oczywiście żart, cena ma być uczciwa, czyli średnia. Pomiędzy zaskakująco niską a kosmicznie wysoką. Żaden szanujący się fachowiec nie przyjedzie do kanapy za 100 zł, ale w drugą stronę też nie można dać się naciągnąć.

Odpowiedni przebieg prac

Na foto przedstawione jest jak pranie tapicerki narożnika wykonuje firma Śląska Pralnia Dywanów Na Wskroś. Kanapa została rozłożona, można w ten sposób dotrzeć w każdy zakamarek i tak to powinno wyglądać.

Odkurzanie

W sumie do dwa elementy wyróżniające profesjonalną firmę od amatora. Nie każdy kto ma nożyczki jest fryzjerem i nie każdy kto ma odkurzacz piorący umie prać zawodowo tapicerkę. Po pierwsze odkurzanie. Nie można rozpocząć moczenia mebla bez uprzedniego odkurzenia. Piach, włosy są nierozpuszczalne w wodzie, a więc żadna chemia ich nie rozpuści. Jeśli ktoś zabiera się do prania bez odkurzania, uciekaj.

Prespray

Prespray, jest to wstępna chemia, od której zależy 90% sukcesu. Nakłada się nią opryskiwaczem, następnie wciera w tkaninę. To ważny element i zwróć na niego uwagę.

Czy to gwarancja usunięcia wszystkich plam?

Nie, nikt nie może zagwarantować usunięcia wszystkich plam. Pomimo wielu starań, presprayu odplamiaczy istnieja plamy nieusuwalne. Natomiast powyższe wskazówki, są w dużej mierze informacją iż osoba wykonująca zlecenie ma pojęcie o tym co robi. Odkurzanie, prespray, rozczłonkowanie to oczywiście część procesu, ale w dużej mierze pozwoli Wam ocenić czy to zawodowiec.

Śląsk- Katowice

Jeśli mieszkasz w Katowicach bądź okolicy to masz możliwość skorzystania ze świetnej firmy jaką jest Śląska Pralnia Dywanów- Pranie Tapicerki Katowice. Osoby wykonujące usługi w domu są kompetentne, grzeczne i wyszkolone. Możesz mieć pewność, że każda złotówka będzie dobrze wydaną.

Kontakt

Zadzwoń tel. 535 966 583

Lub wejdź w zakładkę kontakt.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.