fbpx ...

Pranie Dywanów Bielsko Biała- Odbiór i Dostawa

Zapomnij o praniu dywanów odkurzaczem piorącym i sprawdź profesjonalne metody.

Zamów pranie dywanów z odbiorem. Cały Śląsk jedna cena.

Pranie Dywanów Bielsko Biała- Cena

Transport z wniesieniem 30 zł (15 zł odbiór i 15 zł dostawa)

Doskonała
Na podstawie 113 opinii
Michał Kierat
Michał Kierat
07/03/2024
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Bardzo polecam pana Igora, sympatyczna i profesjonalną obsługa, bezproblemowy kontakt i duży plus za punktualność i dokładność. Kanapa jak nowa
Klaudia
Klaudia
06/03/2024
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Skorzystałam z usług śląskiej pralni dywanów pierwszy raz i jestem naprawdę zadowolona 😀 Pan Igor praca na 100% kanapy wyprane bez zacieków, szybko i sprawnie. Napewno skorzystam jeszcze raz, serdecznie polecam!
Patrycja Mańka
Patrycja Mańka
05/03/2024
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Polecam! Profesjonalna obsługa, kanapa czysta jak łza :)
Basia Luczak
Basia Luczak
05/03/2024
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Kanapa wyprana perfekcyjnie, świeża i pachnącą. Polecam!
Igor Woźniak
Igor Woźniak
08/02/2024
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Usługa wykonana kompleksowo. Pranie tapicerki meblowej oraz czyszczenie dywanów na 5 gwiazdek. Polecam!
Arek Krzykowski
Arek Krzykowski
18/01/2024
Trustindex sprawdza, czy pierwotnym źródłem recenzji jest Google.
Super robota za dobrą cenę
Czyszczenie dywanów Bielsko Biała
Pranie dywanów Bielsko Biała
Pranie dywanów
Czyszczenie Dywanów Śląskie

Czyszczenie Dywanów Bielsko Biała- Promocja

Jeśli mieszkasz w Bielsku Białej i okolicach skorzystaj z tej rewelacyjnej oferty. Teraz ozonowanie i usuwanie roztoczy gratis.

Pranie Dywanu w Bielsku Białej

To proste, zamawiasz pranie dywanu, a my zajmujemy się tym co trzeba. Odbieramy i po 7 dniach odwozimy idealnie czysty i suchy dywan.

Nie ma dla nas nic ważniejszego niż zadowolenie naszych klientów. Dlatego też, każdy pozytywny komentarz czy opinia o naszej usłudze prania dywanów w Mysłowicach, jest dla nas niezwykle cenny. Cieszymy się, że możemy pomóc naszym klientom w utrzymaniu czystości w ich domach czy biurach. Poniżej prezentujemy kilka opinii od naszych zadowolonych klientów:

 • “Nigdy nie myślałem, że mój stary dywan może wyglądać tak dobrze. Firma Śląska Pralnia Dywanów Na Wskroś zrobiła dla mnie naprawdę świetną robotę. Polecam!” – Jan K.
 • “Profesjonalne podejście do klienta i solidność to wyróżniki firmy Śląska Pralnia Dywanów Na Wskroś. Jestem bardzo zadowolona z efektów ich pracy.” – Anna S.
 • “Bardzo polecam usługi tej pralni. Dywan wygląda jak nowy, a do tego ceny są bardzo przystępne.” – Paweł D.

Jeśli jesteś zainteresowany naszymi usługami, zachęcamy do skorzystania z naszych usług prania dywanów w Bielsku i okolicach. Nie zawiedziemy Twoich oczekiwań!

Cena prania dywanów to jedna z ważniejszych kwestii, którą zwykle rozważasz przed zdecydowaniem się na usługę. Wiemy, że wiele osób obawia się, że cena może być zbyt wysoka lub niejasna. Dlatego w naszej pralni dywanów postawiliśmy na prostotę i jasność. U nas nie ma ukrytych kosztów, a cena prania dywanów jest stała i klarowna.

Oferujemy pranie dywanów w cenie 21 zł za metr kwadratowy. Niezależnie od rodzaju dywanu czy jego stopnia zabrudzenia, cena pozostaje taka sama. W przypadku większych zamówień, proponujemy indywidualną wycenę, która jest zawsze korzystna dla klienta.

Poniżej przedstawiamy kilka przykładowych cen prania dywanów u nas:

 • dywan o powierzchni 4 m2 – cena 104 zł
 • dywan o powierzchni 6 m2 – cena 156 zł
 • dywan o powierzchni 10 m2 – cena 260 zł

W naszej ofercie znajdziesz także usługi dodatkowe, takie jak impregnacja dywanów, usuwanie plam czy odświeżanie zapachowe. Ceny tych usług ustalamy indywidualnie, jednak zawsze staramy się proponować korzystne i konkurencyjne ceny.

Wierzymy, że dzięki naszej klarownej polityce cenowej oraz stałej cenie za metr kwadratowy prania dywanów, będziesz zadowolony z naszych usług i zdecydujesz się na skorzystanie z nich już dziś.

Pranie Dywanów Bielsko Biała- Transport

Skorzystaj z naszego transportu w Bielsku Białej i okolicy. Codziennie odbieramy i odwozimy dywany do domu. Nasz kierowca wniesie dywan na piętro.

 

Opłata transportowa- 30 zł (15 zł odbiór i 15 zł dostawa)

Ciekawostki dotyczące prania dywanów w Bielsku i okolicach.
 1. Najstarszy polski dywan pochodzi z XIV wieku i znajduje się w katedrze wawelskiej w Krakowie. Jego wymiary to około 5,5 metra na 4,5 metra.

 2. W Polsce tradycyjnie dywany były robione z wełny owiec karpackich. W XIX wieku produkcja dywanów na Śląsku stała się jednym z ważniejszych gałęzi przemysłu.

 3. W dawnych czasach dywany były prane ręcznie w rzece lub na specjalnie przygotowanym stanowisku. Do prania używano wody z dodatkiem popiołu lub mydła.

 4. Współczesne metody prania dywanów są znacznie bardziej skomplikowane i wymagają specjalistycznych urządzeń i środków chemicznych. W naszej pralni używamy najnowocześniejszych metod prania na sucho, które zapewniają skuteczne usunięcie wszelkich zabrudzeń i plam, nie uszkadzając przy tym włókien dywanu.

 5. Zabrudzone dywany mogą być źródłem różnego rodzaju chorób i alergii, dlatego ważne jest regularne pranie i pielęgnacja dywanów. W naszej pralni oferujemy kompleksowe usługi prania i czyszczenia dywanów, które pozwolą utrzymać je w dobrym stanie przez wiele lat.

  Standardowa Usługa Prania Dywanu 26 zł / m2

  Najwyżej oceniana firma w Katowicach

  X
  Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
  Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.