fbpx ...

Dywany i wykładziny

CZYSZCZENIE DYWANÓW i WYKŁADZIN

W Pranie Tapicerki Katowice jesteśmy dumni z tego, że pozostawiamy Twoje dywany czyste, świeże i wyglądające jak nowe. Istnieje wiele metod, których możemy użyć do czyszczenia dywanów i wykładzin. Najpopularniejszym jest ekstrakcja gorącą wodą. Ekstrakcja gorącą wodą jest uznawana za metodę, która zapewnia najgłębsze czyszczenie.

Jak wygląda proces czyszczenia

Proces czyszczenia dywanów rozpoczyna się od umówienia wizyty. Skontaktuj się z zespołem Pranie Tapicerki Katowice tel. +48 535 966 583, aby uzyskać wycenę, a my ustalimy dogodny czas na wyczyszczenie Twoich dywanów.

W dniu wizyty powitają Cię nasi sympatyczni specjaliści od czyszczenia dywanów. Nie jest konieczne abyś wstępnie coś czyścił – jedyne, o co prosimy, to aby zwierzęta i dzieci nie miały dostępu do obszaru podczas pracy. Zespół Pranie Tapicerki Katowice chętnie pomoże w przenoszeniu mebli przed i po sprzątaniu. Jedynym meblem, którego nie możemy dla Ciebie przenieść, jest Twój telewizor.

Czyszczenie dywanów zaczyna się od odkurzania. Używamy odkurzacza profesjonalnego, który przewyższa wszelkie odkurzacze domowe, których możesz używać. Usuwamy w ten sposób kurz, piasek i inne zabrudzenia nierozpuszczalne w wodzie.

Kolejnym etapem jest nałożenie pre-sprayu. W Pranie Tapicerki Katowice używamy Chemspec. W rezultacie używana przez nas chemia jest potężnym i przyjaznym dla środowiska rozwiązaniem, które czyści bez uszczerbku dla włókien dywanu i bezpieczeństwa dla dzieci. Chemspec jest nietoksyczny dla ludzi i zwierząt, w pełni biodegradowalny.

Po spryskaniu wstępnym następuje „wzruszenie” dywanu – innymi słowy, dobre szorowanie za pomocą profesjonalnej maszyny do szorowania. Maszyna wzrusza stare zabrudzenia i podnosi runo dywanu.

Po wyczyszczeniu dywanu lub wykładziny

Twoje dywany schną nawet kilka godzin. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zalecamy unikanie chodzenia po czyszczonym obszarze, o ile to możliwe, aż dywan całkowicie wyschnie. Jeśli istnieje taka potrzeba wstawiamy wiatraki osuszające.

Producenci dywanów zalecają profesjonalne czyszczenie dywanów przynajmniej raz w roku. Mamy nadzieję, że pomyślisz o firmie Pranie Tapicerki Katowice i skontaktujesz się z nami ponownie, gdy nadejdzie czas na coroczne sprzątanie!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.