fbpx ...

Dezynfekcja i usuwanie zapachów

Usuwamy zapach moczu, zwierząt i jedzenia. Skuteczna metoda dezynfekcji odkażania

Dezynfekcja i usówanie zapachu

 

Jak usunąć zapach zwierząt z kanap i tapicerki?

 

Jak słodkie są twoje zwierzaki? Najsłodszy, prawda? Nasze też. A my uwielbiamy przytulać się z nimi na kanapie, krzesłach, na podłodze lub gdziekolwiek jesteśmy w naszych domach. Najlepszą rzeczą w posiadaniu zwierzaka: towarzystwo i zrozumienie. Problem polega na tym, że każdy mebel może zamienić się w legowisko dla zwierząt. Jaki jest więc najlepszy sposób, aby meble wyglądały i pachniały czystością przy zwierzętach domowych? Pranie Tapicerki Katowice oferuje usługi, które pomogą Ci w usuwaniu zapachów zwierząt i plam z tapicerki i mebli. Usuwanie zapachów zwierząt z tapicerki

Usuwanie zapachów zwierząt z mebli z tkaniny może wydawać się trudne. Zwierzęta uwielbiają wylegiwać się na tych dużych kanapach i fotelach – są one jak duże legowiska dla psów lub kotów.

 

Wykładziny i dywany, a zapach zwierząt

Najlepszym sposobem na pozbycie się plam i zapachów zwierząt domowych z naszego domu jest dokładne czyszczenie dywanu, ponieważ samo odkurzanie nie wystarczy. Ale co z głębokim czyszczeniem tapicerki, mebli z tkaniny i kanap, które pachną jak pies lub miały wypadek ze zwierzęciem? Zamówienie usługi neutralizacji zapachu w firmie Pranie Tapicerki Katowice pomoże Ci pozbyć się tego przykrego zapachu.

Usuwanie sierści zwierząt z tapicerki

 

Pierwszym krokiem do pozbycia się zapachów zwierząt jest odkurzanie sierści zwierząt. Nasi futrzani przyjaciele zostawiają wiele z siebie i gromadzi się to na wszystkich dostępnych powierzchniach. Zalecamy częste odkurzanie kanapy i foteli, ponieważ częste odkurzanie pomoże usunąć sierść zwierząt i złagodzić dodatkowy brud i kurz, które zwierzęta pozostawiają po sobie w przypadku śmierdzących mebli.
Aby ułatwić czyszczenie tapicerki, użyj narzędzi do odkurzacza i węża. Szczelinówka z łatwością dostanie się w zakamarki mebli, a ssawka do tapicerki pomoże wyczyścić płaskie powierzchnie.
Jeśli tapicerka jest często odkurzana wtedy pranie tapicerki jest jeszcze łatwiejsze i skuteczniejsze.

Usuwanie plam z moczu zwierząt domowych z tapicerki

Zastanawiasz się, jak usunąć plamy i zapachu moczu zwierząt domowych z kanapy? Wypadki się zdarzają, a my mamy rozwiązania, które mogą Ci pomóc.

Najlepszym sposobem na pozbycie się moczu jest usunięcie go, gdy tylko go zobaczysz. Zaschnięte i zastałe plamy z moczu są trudniejsze do usunięcia niż świeże. Jeśli nadal jest wilgoć, delikatnie osusz białym ręcznikiem lub ręcznikiem papierowym, bez naciskania. Następnie wezwij Pranie Tapicerki Katowice. Spryskamy plamę moczu i okolice enzymatycznym środkiem czyszczącym w ilości wystarczającej do jej nasycenia, aby preparat zaczął usuwać zapachy zwierząt i usuwać plamę. Środki czyszczące o działaniu enzymatycznym, to takie, które działają najlepiej w przypadku organicznych plam, takich jak mocz i kał. Następnie porządnie wypierzemy aby odessać rozłożony mocz.

Jak czyścić zaschnięte plamy moczu zwierząt domowych z tapicerki?

Zasada działania jest podobna jak wyżej, natomiast proces trwa dłużej, aby enzymy zawarte w detergencie pozostały aktywne przez dłuższy czas i zwalczyły plamę.

Zapobieganie zapachom i plamom zwierząt domowych na Twoich meblach

Najlepszą wskazówką jest zapobieganie plamom i zapachom na meblach i tapicerce.

  • Regularnie kąp swojego psa.
  • Codziennie szczotkuj swojego zwierzaka, aby zmniejszyć ilość sierści i brudu, które dostają się na meble.
  • Użyj koca, aby przykryć meble, w których Twój zwierzak spędza większość czasu, lub kup pokrowce, które można łatwo wyczyścić.
  • Wytrzyj łapy swojego zwierzaka, gdy wejdzie z zewnątrz, aby usunąć brud, który może śledzić w domu i wokół niego.
  • Regularnie zamawiaj usługę prania tapicerki wraz z odkażaniem.

Przez wiele lat wymyśliliśmy najlepsze sposoby usuwania plam i zapachów z tapicerki. Jeśli chodzi o to, najprostszym sposobem jest połączenie technik profilaktycznych, regularne odkurzanie i okazjonalne czyszczenie punktowe i głębokie czyszczenie w celu utrzymania mebli ze zwierzętami. Jeśli masz więcej pytań dotyczących czyszczenia, zadzwoń do nas tel. +48 535 966 583

Czyszczenie Wykładziny Katowice

Najlepsze dla alergików

Włókna dywanowe są znane z zatrzymywania brudu, roztoczy, pyłków i sierści zwierząt, które mogą wywoływać alergie.

Jest to ważny powód dla alergików, aby okresowo zatrudniać firmę, która może zapewnić odświeżenie w domu. Zaleca się czyszczenie dywanów parą (proces ekstrakcji gorącą wodą), aby zapewnić jak najdokładniejsze usunięcie alerg

lider w usuwaniu plam po zwierzętach

Jeśli dzielisz swój dom z futrzanym przyjacielem, prawdopodobnie nie są Ci obce plamy na dywanach i meblach.

Pomimo dołożenia wszelkich starań w celu oczyszczenia powierzchni z tych plam, zapachy mogą się utrzymywać. Dodatkowo, twój zwierzak może wielokrotnie wracać do tego samego miejsca, powodując dalsze zabrudzenie obszaru. Aby raz na zawsze rozwiązać ten problem, wezwij Pranie Tapicerki Katowice.pl, która specjalizuje się w usuwaniu plam po zwierzętach. 

Pranie Tapicerki Katowice.pl oferuje kompleksową pielęgnację dywanów, wraz z pakietem dla zwierząt, który jest specjalnie ukierunkowany na mocz, wymioty lub choroby twojego futrzastego przyjaciela. Używamy środka czyszczącego na bazie enzymów do rozpuszczania materii organicznej, takiej jak mocz, kał, krew czy wymiociny, dzięki czemu można je łatwo usunąć podczas procesu czyszczenia dywanów nie pozostawiając zapachu.

Porządne Czyszczenie Dywanu
Neutralizacja moczu

Pranie Tapicerki Katowice, skutecznie odkaża i usuwa mocz z materiału

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.