fbpx ...

3 mity na temat czyszczenia dywanów

Czyjeś stopy stoją przed chodnikową kredą, która wskazuje dwa różne kierunki, jeden dla mitu, a drugi dla faktu.  Istnieje wiele mitów na temat czyszczenia dywanów, które możemy wyjaśnić.

Nowe dywany mogą tchnąć życie i styl w każdy dom. Kiedy już je zaimplementujesz, możesz się zastanawiać, czy którakolwiek z opowieści o czyszczeniu dywanów , które słyszałeś, jest prawdziwa. W końcu chcesz chronić swoją inwestycję, zapewniając swoim dywanom konserwację, której potrzebują, aby służyły przez długi czas, a jednocześnie wyglądały świetnie. Poniżej obalone są trzy popularne mity dotyczące czyszczenia dywanów. 

1. Zbyt duże odkurzanie może uszkodzić dywan

Jak wiele mitów dotyczących czyszczenia dywanów, w tym procesie myślowym jest ziarno prawdy, ale nie mówią całej prawdy. Prawidłowo wykonany dywan został zaprojektowany tak, aby wytrzymać normalne odkurzanie przy użyciu nowoczesnych odkurzaczy. Jednak na rynku mogą pojawić się maszyny, które mogą być zbyt mocne, aby można je było używać na co dzień. W większości gospodarstw domowych odkurzanie raz w tygodniu jest wystarczające, chociaż obszary o dużym natężeniu ruchu mogą wymagać częstszego sprzątania. 

2. Czyszczenie dywanów sprawia, że ​​dywany szybciej się brudzą

Ten mit powstał, ponieważ istnieją pewne metody czyszczenia dywanów, które mogą pozostawiać brud i lepkie pozostałości. Jeśli jest to wynik po wyczyszczeniu dywanu, to dlatego, że zastosowane metody były nieprawidłowe. Właściwa firma zajmująca się czyszczeniem dywanów zapewnia, że ​​wszystkie używane przez nią środki czyszczące są dokładnie wypłukiwane z dywanu. Oznacza to, że nie pozostały żadne pozostałości ani brud. 

3. Czyszczenie parą powoduje pleśń

To kolejny mit dotyczący czyszczenia dywanów, którego początki sięgają niewłaściwych metod. Wiele metod czyszczenia powoduje, że dywany są mokre przez krótki czas. Jednak gdy zostanie to zrobione we właściwy sposób, Twoje dywany nie będą przemoczone. Zamiast tego renomowana firma zajmująca się czyszczeniem dywanów zapewni, że nadmiar wilgoci zostanie usunięty z dywanu przed opuszczeniem domu. 

Zaufaj firmie zajmującej się czyszczeniem dywanów z doświadczeniem

Głównym wnioskiem z tych mitów jest współpraca tylko z renomowaną firmą, taką jak Pranie Tapicerki Katowice. Jeśli szukasz niezawodnych środków do czyszczenia dywanów, nie szukaj dalej. Skontaktuj się z zespołem Pranie Tapicerki Katowice już dziś, jesteśmy firmą zajmującą się czyszczeniem dywanów i tapicerki!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Najwyżej oceniana firma w Katowicach

X
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.